Pastor Artur Pawłowski - Wywiad Na Żywo 18.04.2021

18 Views
DaxFler
DaxFler
14 Sep 2021

⁣Artur Pawłowski, pastor kościoła Street Church w Calgary w Albercie, wyrzucił w sobotę wielkanocną z nabożeństwa paschalnego sześciu policjantów i inspektora sanitarnego, którzy pojawili się na mszy i wtargnęli do środka w stylu nazistowskiego GESTAPO. Bezpardonowo i odważnie pastor krzyczał na policję, by opuściła posesję kościoła, gdyż ich wtargniecie było kompletnie bezprawne.
„Natychmiast wyjdźcie i nie wracajcie” - krzyczał. „Nie obchodzi mnie, co macie do powiedzenia. Wynocha! Wynocha z tej posesji, naziści!
Urzędnicy, którzy weszli do kościoła podczas mszy, przybyli, aby upewnić się, że kościół postępuje zgodnie z wytycznymi dotyczącymi COVID-19. Zrobili to bez nakazu, więc pastor Artur zmusił ich do wyjścia.
W niedzielę, 18 kwietnia 2021 będę miał przywilej przeprowadzić wywiad z bohaterskim pastorem, który opowie nam o całym wydarzeniu i pracy, jaką wykonuje w swoim kościele, na rzecz wiernych niosąc Jezusa w swoim sercu.


===============================================================================


by pomóc pastorowi w walce z systemem, możecie wysłać e-przelew na adres art@streetchurch.ca.
Możecie skorzystać z PayPal na jego stronie internetowej https://www.streetchurch.ca lub możecie przesłać darowiznę na adres - Street Church 1740 25 a ST SW Calgary Alberta Canada T3C1J9


================================================================================

Strona internetowa pastora Artura: https://www.streetchurch.ca
email: art@streetchurch.ca
email żony pastora: marzena@streetchurch.ca

Show more

1 Comments Sort By
Adam
Adam 1 month ago

In case you are unaware of the 5G connection with this plandemic and the dangers that any heavy metal toxicity in your body may cause then check out this video https://www.roxytube.com/v/uYsvz1

0 0 Reply
Show more

Up Next